Reklama

Chcą korespondować

Aby nawiązać kontakt z osobami ogłaszającymi się w tej rubryce, należy napisać do nich list, zaznaczyć numer ogłoszenia, a redakcja przekaże go wskazanej osobie.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

3817. Marcin z Lubelskiego
Mam 25 lat. Od pewnego czasu należę do neokatechumenatu. Jestem wolontariuszem w MOPS-ie. Ukończyłem technikum w zawodzie stolarz. Szukam przyjaźni i ludzi, którzy tak jak ja idą za Jezusem. Ludzi, dla których nie liczy się współczesny, szybko rozwijający się świat nowinek technicznych, ale którzy cenią dobrą, szczerą rozmowę i wartości chrześcijańskie. Wiek i miejsce zamieszkania nie mają znaczenia.

3818. Czytelniczka z Jeleniej Góry
Mam 25 lat, jestem na rencie. Pragnę przyjaźni, ciepła i życzliwości. Szukam bratniej duszy, która mnie wesprze i pocieszy.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

3819. Rolnik z okolic Kłodzka
Jestem kawalerem, mam 43 lata, mieszkam i pracuję na gospodarce. Nawiążę znajomość z osobami, które myślą poważnie o życiu.

3820. Czytelnik z Wielkopolski
Mam 29 lat, wykształcenie średnie i poczucie humoru. Jestem kawalerem. Chcę poznać osoby otwarte i pogodne, najchętniej z Kalisza lub okolic. Moje zainteresowania to muzyka, przyroda, sport.

3821. Czytelniczka z Łańcuta
Jestem wdową, lat 63. Chciałabym zaprzyjaźnić się z osobami samotnymi, które lubią przyrodę, podróże, są katolikami, i którym jest ciężko i smutno żyć. Przeżyłam wiele ciężkich chwil i znam życie od podszewki. Zwiedziłam wiele miejsc na świecie, przeszłam kilka ciężkich operacji. A teraz zostałam sama.

3822. Czytelnik z Podkarpacia
Kawaler lat 32, katolik, na rencie, pragnie nawiązać kontakty z osobami samotnymi i o dobrym sercu. Poszukuje przyjaźni i miłości na dobre i na złe.

2007-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Bóg zawsze wyciąga rękę, czy jestem gotowy ją przyjąć?

[ TEMATY ]

homilia

rozważania

adobe Stock

Rozważania do Ewangelii Łk 1, 26-38.

Sobota, 20 grudnia. Dzień Powszedni.
CZYTAJ DALEJ

Modlitwa św. Jana Pawła II o pokój

Boże ojców naszych, wielki i miłosierny! Panie życia i pokoju, Ojcze wszystkich ludzi. Twoją wolą jest pokój, a nie udręczenie. Potęp wojny i obal pychę gwałtowników. Wysłałeś Syna swego Jezusa Chrystusa, aby głosił pokój bliskim i dalekim i zjednoczył w jedną rodzinę ludzi wszystkich ras i pokoleń.
CZYTAJ DALEJ

Rozmowa z Ojcem: IV niedziela Adwentu

2025-12-20 10:30

[ TEMATY ]

abp Wacław Depo

Karol Porwich / Niedziela

Abp Wacław Depo

Abp Wacław Depo

Jak wygląda życie codzienne Kościoła, widziane z perspektywy metropolii, w której ważne miejsce ma Jasna Góra? Co w życiu człowieka wiary jest najważniejsze? Czy potrafimy zaufać Bogu i powierzyć Mu swoje życie? Na te i inne pytania w cyklicznej audycji "Rozmowy z Ojcem" odpowiada abp Wacław Depo.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję