Reklama

Muzyczne DarY

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

1. Luxtorpeda – Pusta studnia (bz) •

2. T.Love – Modlitwa (3) ↑

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

3. Chili My – Jesteś Słowem (2) ↓

4. Marek Jackowski & The Goodboys – Miłość jak sen, życie jak sen (5) ↑

5. Jazgot – Muzyko, siłę daj (4) ↓

6. Maleo Reggae Rockers – Blask (7) ↑

7. Gabriela Gąsior & Holy Noiz – W Bogu Siła (9) ↑

8. Paweł Kukiz – Old punk – Siła i honor (N/10) ↑

9. Hiob – Kochana Polsko (8) ↓

10. Lidia Pospieszalska – Papież Słowiański (6) ↓

11. Elektryczne Gitary – Był NZS – Historia (bz) •

12. Marcin Styczeń – Spotkania (13) ↑

13. Porozumienie – Informacja życia (14) ↑

14. Raz.Dwa.Trzy. – Skąd przybywasz (15) ↑

15. KaCeZet i Fundamenty – Fundament (ft. Mad Mike) (12) ↓

16. Monika Kuszyńska – Kiedy jesteś przy mnie (17) ↑

17. Grzegorz Kloc – Powrót Łazarza (N/20) ↑

18. Bęsiu – Nie opuszczaj ich (ft. Nikola) (16) ↓

19. Twoje Niebo – Modlitwa o sens (18) ↓

20. Dobre Ludzie – Nowy Rok (19) ↓

2014-08-12 13:51

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Wałbrzych. Pierwszy stopień święceń w rodzinnej parafii

2025-12-20 19:53

[ TEMATY ]

Wałbrzych

bp Marek Mendyk

święcenia diakonatu

ks. Tadeusz Wróbel

ks. Mirosław Benedyk/Niedziela

Obrzęd święceń diakonatu. Nałożenie rąk i modlitwa konsekracyjna, centralny moment liturgii, przez który kandydat zostaje włączony w stan diakonów Kościoła.

Obrzęd święceń diakonatu. Nałożenie rąk i modlitwa konsekracyjna, centralny moment liturgii, przez który kandydat zostaje włączony w stan diakonów Kościoła.

Uroczystość święceń diakonatu była dla wspólnoty parafii św. Józefa Oblubieńca NMP wydarzeniem historycznym.

W sobotę 20 grudnia alumn Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Świdnickiej Paweł Kulesza przyjął sakrament święceń w stopniu diakonatu z rąk bp. Marka Mendyka, który przewodniczył uroczystej liturgii w rodzinnej parafii kandydata. W wydarzeniu uczestniczyła zgromadzona wspólnota parafialna, rodzina nowego diakona, a także społeczność seminaryjna wraz z przełożonymi. Kandydata do święceń przedstawił biskupowi rektor seminarium ks. Tomasz Metelica.
CZYTAJ DALEJ

Postać Świętego Józefa. Zbyt mało doceniana

[ TEMATY ]

homilia

rozważania

Agata Kowalska

Święty Józef

Święty Józef

Rozważania do Ewangelii Mt 1, 18-24.

Niedziela, 21 grudnia. Czwarta Niedziela Adwentu.
CZYTAJ DALEJ

Australia: Minutą ciszy uczczono ofiary ataku terrorystycznego na plaży Bondi w Sydney

2025-12-21 13:01

[ TEMATY ]

Australia

atak terrorystyczny

PAP/EPA/DEAN LEWINS

Dziesiątki tysięcy osób zgromadziły się w niedzielę na plaży Bondi w Sydney, by minutą ciszy uczcić ofiary ataku terrorystycznego przed tygodniem na osoby uczestniczące w obchodach żydowskiego święta Chanuka. W zamachu zginęło 15 osób, a kilkadziesiąt zostało rannych.

David Ossip, przewodniczący Żydowskiej Rady Deputowanych Nowej Południowej Walii, przemawiając do zebranego tłumu, powiedział, że atak „odebrał nam (Żydom) niewinność”.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję